У Дніпрі збирають речі для студентів «провального» гуртожитку

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі збирають речі для студентів «провального» гуртожитку отключены

У мерії Дніпра ініціювали додатковий збір речей для щоденного користування та облаштування кімнат студентам гуртожитку № 2 «Дніпровської політехніки».

Студентам вже надали ліжка, матраци, шафи та інші необхідні меблі, а ще пральні засоби та речі першої необхідності.Також студентів забезпечили триразовим харчування, а невдовзі вони отримають матеріальну допомогу від 2 500 гривень. Та оскільки це бюджетні кошти, на їх виділення потрібен час.
– Міський голова дав завдання матеріально допомогти тим студентам, які проживали у гуртожитку. Наразі керівництво «Дніпровської політехніки» збирає списки студентів і документи, аби ми могли переказати ці кошти. Розмір виплат – від 2 500 гривень. Оскільки студентів відселяли дуже швидко, більшість залишила свої речі у кімнатах, дехто взагалі виходив на вулицю у капцях. Тож ми вирішили звернутися до мешканців Дніпра по допомогу, – сказав директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради Артем Нідєлько.
Коли студенти зможуть повернутися до гуртожитку залежить від висновків надзвичайної комісії. Поки ж їм треба облаштуватись у помешканнях, де вони зараз проживають.
Речі, які необхідні у першу чергу: подушки, ковдри, постільна білизна, взуття, шкарпетки, ліки проти застуди, посуд, рушники, косметичні та гігієнічні засоби, губки, рідини для миття посуду, пральні порошки.
ПРОХАННЯ: УЖИВАНІ РЕЧІ НЕ ПРИНОСИТИ!
Отримати додаткову інформацію щодо кількості засобів, розміру речей та взуття можна, зв’язавшись із головою студентської ради гірничого факультету Вадимом Сорокою за телефоном: (099) 238 72 93.

Поделиться: