У Дніпрі завершують капітальний ремонт півстолітнього дитсадка №210

  30.11.2019 19:49   -
Новини

Яскравий фасад, теплі різнобарвні кімнати та сучасні комунікації, – у Дніпрі капітально ремонтують дитсадок №210. Нині роботи вже на фініші.

У дитячому садочку, що розташований на проспекті Гагаріна, підрядники виконали більшу частину робіт. Другий поверх – вже готовий, нині завершують оздоблювати перший.
– Крок за кроком перетворювали дитсадок на сучасний та енергоефективний дошкільний заклад. Замінили покрівлю, вікна і двері, оновили внутрішні комунікації. Встановили сучасну систему пожежної безпеки. А щоб малюкам було більш комфортно, зробили теплу підлогу в ігрових. Також пристосували садочок для дітей з інвалідністю, – розповів представник підрядної організації Сергій Піскоха.
Кипить робота і біля дитсадка. На території замінили огорожу, встановили сучасні енергозберігаючі ліхтарі. Вони автоматично вмикаються, коли стемніє, та вимикаються на світанку. Наразі монтують альтанки для шести дитячих груп.
– Роботи просуваються швидко, люди працюють і всередині, і на території. Дуже хочемо скоріше побачити дітей в оновленому садочку, – сказала завідувачка дитсадка №210 Анна Маркевич.
Також для дошкільнят зроблять зручні та безпечні ігрові майданчики з пісочницями.
Загалом цьогоріч на Дніпропетровщині планують завершити реконструкцію понад 20 об’єктів