У Дніпрі завершили капітальний ремонт трамвайних колій

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі завершили капітальний ремонт трамвайних колій отключены

У Дніпрі завершили капітальний ремонт трамвайних колій вул. Миколи Руденка, 67. Тут також облаштували додатковий виїзд, якого давно потребувало прилегле депо. Це дозволить уникнути затримок електротранспорту під час виїзду на маршрути.

– Роботи були заплановані ще на початку року. Усе виконали за графіком. Заключний етап – благоустрій та облаштування автомобільного переїзду через трамвайні колії. Ви бачите, як департамент транспорту приділяє увагу комунальному транспорту. Ті інформаційні табло, котрі ви бачите на зупинках, – усе для зручності людей, – розповів начальник ремонтно-будівельного управління КП «Дніпровський електротранспорт» Ігор Погорєлов.
Тутешнє депо вміщує більше 150 вагонів. Це – 90% всіх трамваїв міста. Додатковий виїзд для електротранспорту полегшить його вихід на маршрути. Особливо важливо це вранці – коли багато трамваїв виходять на лінії. Встановили також низку контактних опор і залізобетонних плит, якими пересувається персонал. Для проведення робіт міський бюджет виділив близько трьох мільйонів. Найдорожчими були саме рейки для електротранспорту. Разом з цим, у серпні планують продовжити капітальний ремонт і заміну низки шпал на Кайдацькому мосту. Також очікується заміна чотирьох виличних переводів на перетині вулиць Савченка та Пушкіна.

Поделиться: