У Дніпрі запрошують на виставку «Квантовий стрибок Шевченка»

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі запрошують на виставку «Квантовий стрибок Шевченка» отключены

У Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Яворницького 7 березня відкриють виставку «Квантовий стрибок Шевченка». На ній покажуть 29 незвичайних постерів.

На них письменник в образах художниці Фріди Кало, Джека Горобця, Джина, Термінатора, Гаррі Поттера, Дарта Вейдера та інших відомих персонажів.

– Завдяки цим ілюстраціям по-новому розкривається біографія Шевченка, – зазначили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.  – Через образ мексиканської художниці Фріди Кало, наприклад, показана любов Великого Кобзаря до малювання. Особливо до написання автопортретів. І Фріда, і Тарас Григорович часто зображали себе на картинах. Сподіваємося, такий сучасний підхід зацікавить молодь вивчати творчість українського поета.

Автор постерів – київський художник-ілюстратор Олександр Грехов.

Відкриття виставки у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Яворницького – 7 березня о 13:00. Експозиція працюватиме до 21 березня.

Адреса музею: м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 16. Він працює з 11:00 до 16:00, вихідний – понеділок. Телефон: (067) 447 70 14.

Вхід вільний.

Поделиться: