У Дніпрі запрошують на курси водіїв трамваїв і тролейбусів

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі запрошують на курси водіїв трамваїв і тролейбусів отключены

Для вирішення проблеми нестачі водіїв трамваїв і тролейбусів на комунальному підприємстві «Дніпровський електротранспорт» відкрито заклад професійно-технічного навчання другого (базового) рівня освіти – «Навчально-виробничий центр».

Протягом 2018 року була сформована матеріально-технічна база закладу. Він отримав ліцензію від Міністерства освіти і науки України, а також акредитацію в головному сервісному центрі МВС України.
На сьогодні навчально-виробничий центр КП «Дніпровський електротранспорт» проводить набір учнів на перші курси з підготовки водіїв трамвая (посвідчення категорії «Tm» – 30 місць) та тролейбуса (посвідчення категорії «Тr» – 30 місць). Навчання терміном близько 5,5 місяців планується розпочати у другій половині вересня. Після закінченню курсів і складання іспиті учні отримають посвідчення водія категорії «Т» (трамвай або тролейбус).
Бажаючі зареєструватися на курси водіїв можуть звертатися до відділу кадрів КП «Дніпровський електротранспорт» за телефонами: (056) 373-92-13, (093) 459-54-83.
Нагадаємо, учні та водії трамвая/тролейбуса мають наступні пільги: стипендії, пільгова пенсія водіям, гуртожиток для іногородніх учнів і водіїв, безоплатний проїзд у трамваях і тролейбусах, доставка на роботу та з роботи службовим транспортом, повний соціальний пакет.

Поделиться: