У Дніпрі з початку вересня посилили перевірки щодо спалювання сухого листя

  23.09.2019 16:19   -
Новини

У Дніпрі з вересня інспекція з питань благоустрою посилила перевірки щодо спалювання містянами сухого листя, а також всіх видів відходів. Її працівники вже провели шість рейдів, за результатами яких склали 29 адміністративних протоколів і винесли 42 попередження.

Про це розповів головний спеціаліст інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради Дмитро Гомілко. За його словами, у порівнянні з минулим роком кількість виявлених порушень зменшилася:
– Роз’яснювальна робота щодо заборони спалення сухого листя на території міста дає позитивні результати. З огляду на статистику, люди стають більш свідомими. Наприклад, за аналогічний період минулого року за такі порушення склали близько 60 адмінпротоколів, – сказав чиновник.
Під час перевірки приватного сектору в Амур-Нижньодніпровському районі інспектори зафіксували багаття на городі в одному із житлових будинків по вулиці Моховій. Як виявилося, мешканка спалювала листя та суху кукурудзу. На порушницю склали протокол, який передадуть до адміністративної комісії для визначення штрафу. Згідно зі статтею № 152, розмір стягнення для фізичних осіб становить від 340 до 1360 грн.
Серед виявлених порушників був і пан Володимир. Чоловік на своїй приватній території збирався палити бур’ян та інше рослинне сміття. Інспектори винесли йому попередження щодо заборони таких дій.
– Мене попередили про заборону паління сухого листя, трави. Інформацію взяв до відома, тому у майбутньому обіцяю цього не робити, – додав чоловік.
Дмитро Гомілко у свою чергу закликав мешканців приватного сектору не порушувати правила благоустрою, а саме – не палити відходи.
– Сухе листя можна компостувати, а побутове та рослинне сміття слід вивозити до сміттєбаків. Про факти забороненого спалювання можна повідомляти на єдину гарячу лінію для звернення громадян: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12 або до інспекції: (056) 756-98-89. Так званий піковий період спалення листя очікуємо наприкінці жовтня-початку листопада, коли люди прибиратимуть городи. Разом з тим, ми не припиняємо відповідні перевірки. Продовжуватимемо це робити регулярно, – наголосив головний спеціаліст інспекції з питань благоустрою.