У Дніпрі вже вдруге обміняють сміття на подарунки

  20.11.2019 11:41   -
Новини

Цієї неділі, 24 листопада, уже вдруге у Дніпрі та вперше у Запоріжжі обміняють сміття на подарунки, – це відбудеться в рамках унікальної акції «Чистодяка”, ініціатори акції – платформа з підготовки бренд-амбасадорів PRoector і громадське об’єднання, що формує дизайн-код Дніпра dnipro.design.

Акція «Чистодяка-2» стартує 24 листопада об 11.00 у 8 локаціях Дніпра та у 5 локаціях Запоріжжя. У містян знову буде рівно 3 години, щоб зібрати якомога більше 120-літрових пакетів із неорганічним сміттям, оскільки за кожний такий пакет буде видано спеціальну фішку – “дяку”, яку можна буде обміняти на подарунок.
Наприклад, чашка кави = 1 дяка, десерт = 3 дяки, стрижка – 4 дяки, урок англійської чи лазерна гра – 5 дяк, футболка з авторським принтом, дюжина устриць чи стоматологічна процедура – 10 дяк і т.д.
Для того, щоб взяти участь, потрібно обрати найбільш зручну для себе локацію у Дніпрі за посиланням: http://bit.ly/chystodyaka2411dp чи у Запоріжжі http://bit.ly/chystodyaka2411zp і заповнити особисті дані. На пошту отримати лист-підтвердження про реєстрацію.
А далі – у неділю об 11.00 просто прийти за зазначеною адресою у зручному одязі, зібрати якомога більше сміття і о 14.00 обміняти кожен мішок на “дяку” у своего куратора.
– “Чистодяка” розширює свою географію, її буде вперше проведено також і в Запоріжжі, – розказав співзасновник dnipro.design Макс Голдін. – До нас приєдналася чудова молода команда під керівництвом Антона Казанцева. – Тож якщо ви – власник кав’ярні, перукарні чи будь-якого бізнесу у Запоріжжі, який хоче підтримати місцевих жителів своїми бонусами, будь-ласка, напишіть нам на адресу: chystodyaka@gmail.com. Також ми запрошуємо в наше коло небайдужих, хто хочете провести подібну акцію у своєму місті.
– Цього разу до наших партнерів приєднались такі гіганти як Interpipe Steel, ПриватБанк, VARUS, Конкорд Банк / Concord bank, кондитерська фабрика «Стимул», – додала засновниця PRoector Влада Миколюк. – А також у нас плюс одна кав’ярня НОС та юридична фірма. Якщо ваша компанія хоче надати будь-які бонуси, що вмотивують учасників робити свої міста чистішими, будь-ласка, напишіть нам про те, які бонуси і в якій кількості ви готові нам надати, на пошту: chystodyaka@gmail.com
Нагадаємо, що надихнув ініціаторів приклад Фінляндії, де ідеальна чистота міст забезпечується якраз взаємодією проактивних підприємців, що надають різні бонуси і громадян, які з радістю обмінюють на них свої “суботники”.