У Дніпрі встановили «висотний рекорд»

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі встановили «висотний рекорд» отключены

Рекорд із ходіння по мотузці на висоті (хайлайну) встановили двоє екстремалів із Дніпра – Станіслав Панюта та Костянтин Карноза. Вони підкорили висоту 94 метри, – про це повідомляє прес-служба Дніпровської міскради.

Стропу завдовжки 63 метри натягли поміж дахами житлового комплексу «Башни» («Вежі»). Це – чи не найвища точка у Дніпрі. Від землі відчайдухів відділяли 28 поверхів. Нинішній рекорд перевершив торішній на 6 метрів. Підкорити цю висоту спортсмени мріяли останні кілька років. Попри вражаючий краєвид, для хлопців головне – сконцентруватися на стропі. Щоб краще тримати рівновагу, по мотузці йшли босоніж. Кажуть: хвилювання неймовірне, однак саме таких емоцій і шукали.

– Ми прокачуємо свої навички концентрації. Плюс – фізична активність, адже працюють різні групи м’язів. Якщо є якийсь страх висоти, то його можна виправити. Та до цього треба грамотно підійти, – розповів рекордсмен з хайлайну Станіслав Панюта.
Водночас в асоціації екстремальних видів спорту кажуть: нині саме в Дніпрі хайлайн розвивається так стрімко, як ніде в Україні.

Поделиться: