У Дніпрі вшанували воїнів-інтернаціоналістів

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі вшанували воїнів-інтернаціоналістів отключены

15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виведення військ з Афганістану, біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам «Вибух пам’яті» на Січеславській Набережній відбулася церемонія покладання квітів.

У ній взяли участь керівники області та міста, силових структур, народні депутати України, голови обласного, міського та районних об’єднань ветеранів Афганістану, голови районів міста, представники релігійних громад, рідні, близькі воїнів, що загинули в Афганістані, і просто небайдужі містяни.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув на афганській війні та поліг, захищаючи суверенітет і цілісність України у наші дні. Після цього Набережною пройшли військові підрозділи Дніпропетровського гарнізону.
Дніпровець Олександр Гнойовий служив десантником в Афганістані у 1984 – 1986 роках. Чоловік щороку 15 лютого приходить до монумента «Вибух пам’яті» вшанувати пам’ять загиблих побратимів.
– Пам’ять про загиблих у тій війні хлопців неможливо стерти, це біль. Тут багато зібралося матерів, сини яких загинули в Афганістані. Вони вже багато років живуть з горем. Одне скажу – пам’ятаємо та поважаємо їхній подвиг! Маю двох синів, які пішли моїми стопами і сьогодні служать в АТО, захищаючи цілісність нашої країни вже у нинішній час, – додав Олександр.
На сьогодні у Дніпрі мешкає понад 2,5 тисячі учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав.

Поделиться: