У Дніпрі вручили відзнаки ­­понад 40 медикам регіону

  17.06.2021 15:50   -
Новини

У Дніпропетровській ОДА відзначили медиків Дніпропетровщини. Нагороди вручили понад 40 лікарям та медсестрам. Святкову зустріч присвятили їх професійному святу.

Обласні та державні грамоти і подяки вручили медикам з різних куточків регіону. Лікар-епідеміолог Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Юлія Вербинська каже: приємно відчувати вдячність за роботу.

«Найважче в моїй роботі – пояснити людям, чому потрібно займатися профілактикою, а не дотягувати до виникнення хвороб, – поділилася Юлія Вербинська. – А найприємніше – бачити результат. Допомагати людям бути здоровими».

Завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії лікарні швидкої меддопомоги Дніпра Станіслав Болтянський працює за спеціальністю понад 30 років.

«Професія лікаря – це не для кожного, – вважає Станіслав Болтянський. – Можна називати це покликанням або якось інакше. Але якщо робота не подобається, втрачається сенс життя. Я свою роботу люблю».

За лікарське мистецтво відзначили завідувача відділенням лор-патології Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Ігоря Березнюка. Він виконує складні операції – кохлеарну імплантацію. Такі в Україні роблять тільки у Дніпрі та Києві.

«Це «електронне вушко», яке вживлюється дитині в голову та дозволяє чути. Дуже важливо вчасно робити такі операції – до 5-6 років. Бо інакше такі дітки стають і німими», – пояснив Ігор Березнюк.

Поділитись: