У Дніпрі вперше пройде тиждень Ізраїлю

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі вперше пройде тиждень Ізраїлю отключены

У Дніпрі вперше пройде тиждень Ізраїлю. Для мешканців міста підготували насичену програму: ярмарок, кулінарний майстер-клас, фотовиставку, концерт симфонічного оркестру. Про це стало відомо під час прес-конференції у ДніпроОДА.

Тиждень Ізраїлю у Дніпрі приурочили до 70-ліття незалежності цієї країни, яке відзначають у 2018-му. Мешканці та гості міста зможуть познайомитися з ізраїльською культурою та традиціями.
Тиждень Ізраїлю розпочнеться у неділю, 22 квітня, на центральній площі Дніпра. З 14.00 до 17.00 там буде ярмарок із майстер-класами. Гостей розважатиме музична група «OnStage», яка співатиме на івриті.
23 квітня о 18.30 у «Менорі» відкриється виставка «Фотопроменад по Ізраїлю» фотографа Бориса Бухмана – одного із найкращих майстрів України. Її можна буде переглянути протягом тижня у галереї культурно-ділового центру за адресою: вул. Шалом Алейхема, 4/26.
24 квітня до Дніпра приїде учасниця ТВ-шоу «Майстер шеф» Наталя Левензон, яка навчить готувати страви ізраїльської кухні. Місце зустрічі: вул. Набережна Перемоги, 29. Початок – о 17.30.
26 квітня у філармонії ім. Когана пройде концерт симфонічного оркестру. Аби виступити на ньому, спеціально приїде ізраїльський диригент Беньямін Юсупов. Адреса філармонії: вул. Воскресенська, 6. Початок – о 19.00
Завершать тиждень Ізраїлю 29 квітня відкриттям алеї ім. Менахема Усишкіна. У цей день у Молодіжному парку висадять 70 кленів – по одному дереву за кожен рік незалежності цієї країни.
«Це буде непростий для нас, але водночас дуже веселий та цікавий тиждень. Кожен зможе знайти захід на свій смак, – розповів другий секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні В’ячеслав Смоткін. – Ми хочемо продемонструвати, чого за 70 років досягла маленька держава Ізраїль. Зрозуміло, що за тиждень показати все неможливо. Але ми обрали найголовніші теми».
Приєднатися до тижня Ізраїлю у Дніпрі можуть всі бажаючі, заходи – безкоштовні. Єдина умова – заздалегідь треба взяти запрошення в Ізраїльському культурному центрі за адресою: вул. Шалом-Алейхема, 4, ліфт А, 10-й поверх. Більш детальну програму можна дізнатися за телефоном: (056) 370-32-05 (06).

Поделиться: