У Дніпрі виступив японський піаніст-віртуоз Темпей Накамура

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі виступив японський піаніст-віртуоз Темпей Накамура отключены

3 листопада у Дніпропетровській академії музики ім. М. Глінки відбувся концерт японського піаніста-віртуоза Темпея Накамура, який вже виступав у Дніпрі минулого року.

На захід, який був безкоштовний для відвідувачів, завітали понад 400 дніпрян. Переважно – музиканти, а також люди, які захоплюються японською культурою. Перед виступом піаніст привітався з глядачами та зізнався, що дуже любить Україну.


Одна з гостей заходу – студентка Марія. Дівчина вчиться на японській філології четвертий рік і рада відвідати концерт.

– Сьогодні лунає прекрасна музика. Я щаслива, що є щось японське у Дніпрі. Також хочу сходити на оперу, яка буде в неділю, – сказала дівчина.

Темпей Накамура – всесвітньо відомий піаніст. Він почав грати на фортепіано у 5 років, а вже у 17 знав, що це – справа його життя. За творчу кар’єру він випустив декілька альбомів, які принесли йому популярність. В Україну піаніст вперше завітав 2014 року. Відтоді він виступає у нашій країні щороку.
Зазначимо, що з 25 жовтня по 12 листопада у Дніпрі за підтримки міської влади, Посольства Японії в Україні та Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ» триває «Японська осінь у Дніпрі». В рамках фестивалю 5 листопада у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету відбудеться концерт всесвітньо відомої японської оперної групи «Нобарадза» на чолі зі співачкою Кадзуко Камія. А 12 листопада у Дніпропетровському академічному обласному українському молодіжному театрі дніпряни зможуть побачити виступ традиційного японського лялькового театру «Нінґьо Дзьорурі», який належить до нематеріальної культурної спадщини Японії та ЮНЕСКО.
Нагадаємо, що указом Президента України 2017-й рік оголошено «Роком Японії в Україні».

Поделиться: