У Дніпрі відзначили Олімпійський день

  23.06.2021 19:27   -
Новини

У Дніпрі запальною розминкою-флешмобом та зірковими забігами відзначили Олімпійський день. Свято пройшло під гаслом «Заряджайся спортом!». Про це повідомив заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Андрій Панченко.

Спортивне свято пройшло на стадіоні Олімпійські резерви у Дніпрі.

«Долучатися щороку до Олімпійського дня стало доброю традицією. Дніпропетровщина має багато талановитих спортсменів. Чемпіонів та призерів. За роки незалежності України вони здобули 20 медалей на Олімпійських іграх», – зазначив заступник начальника управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Андрій Панченко.

Відомі олімпійці та тренери Дніпропетровщини провели зарядку.

Серед них – олімпійська чемпіонка з веслування Анастасія Коженкова, володар олімпійського «золота», яхтсмен Ігор Матвієнко. Відома веслувальниця, володарка срібної олімпійської медалі Діна Міфтахутдінова.

А ще – дворазовий призер Олімпійських ігор з боксу Віктор Савченко. Триразовий учасник Олімпійських ігор, майстер спорту з бадмінтону Владислав Дружченко.

Олімпійська руханка – для вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та всіх бажаючих майбутніх чемпіонів.

«Скільки проводиться в Україні Олімпійський день, стільки я беру в ньому участь. А це вже понад 15 років. Основна його ціль – залучити якомога більше людей до олімпійського руху. Робити так, щоб дорослі й діти полюбили спорт», – розповіла Анастасія Коженкова.

Далі учасники танцювали, проводили зіркові дитячі та дорослі легкоатлетичні забіги на 400 м. На стадіоні розгорнули спортивні локації.

Гості свята могли, зокрема, повправлятися в баскетболі, футболі, гімнастиці, бадмінтоні, сучасному п’ятиборстві. Або відчути себе справжнім черлідером.

Традиції святкувати Міжнародний Олімпійський день понад 70 років. Таким чином у 1948 році увіковічнили дату створення Міжнародного олімпійського комітету.

Поділитись: