У Дніпрі відзначили кращих науковців області

Кращих молодих вчених Дніпропетровщини нагородили у ДніпроОДА. Усі вони – працівники вишів та науково-дослідних установ області. Молодь отримала грошове заохочення на реалізацію своїх ініціатив

«Дніпропетровщина вже 11-й рік поспіль проводить конкурси молодих науковців. Підтримка та заохочення молодих вчених – це впевнена інвестиція в майбутнє. Обласна влада й надалі заохочуватиме обдаровану молодь. Творчих вам злетів і наснаги», – побажав перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Так підбили підсумки конкурсів «Молоді вчені – Дніпропетровщині», Кращий молодий вчений» та «Краща рада молодих вчених».  Їхнє покликання – розвивати науку та сприяти інноваційному розвитку регіону.

На обласний конкурс «Молоді вчені – Дніпропетровщині» учасники подали майже півсотні проектів. 37 з них – пройшли у другий тур та отримали високу оцінку експертів. За результатами публічного захисту обрано 20 переможців.

Серед них – доцент кафедри фізичної хімії Українського державного хіміко-технологічного університету Богдан Мурашевич. Цьогоріч представив на конкурс проект, який продовжує минулорічну роботу. Участь у конкурсі бере вже втретє, і двічі посідає призове місце.

Кожен переможець отримав матеріальне заохочення для впровадження власних наукових проектів – від 20 тис. грн до 50 тис. грн.

За звання «Кращий молодий вчений» змагалися понад 60 науковців. Вибороли його – 12. Переможці отримали дипломи та планшети.

Третій конкурс – «Краща Рада молодих вчених».  Журі оцінювало їхню роботу за рік. У лідерах – ради Придніпровської академії будівництва та архітектури, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту.   В якості заохочувальних призів – телевізори.

У трьох конкурсах взяли участь більше сотні науковців та 12 рад молодих вчених.

Конкурси – результат співпраці ДніпроОДА та Ради молодих вчених Дніпропетровської області.