У Дніпрі відзначили 75-ту річницю звільнення міста від фашистських загарбників

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відзначили 75-ту річницю звільнення міста від фашистських загарбників отключены

З нагоди 75-ї річниці звільнення Дніпра від фашистських загарбників біля пам’ятника воїнам 152-ї стрілецької дивізії відбулася урочиста церемонія покладання квітів. У заході взяли участь ветерани Другої світової війни, зокрема й визволителі міста, представники міської та обласної влади, районних рад, духовенства, небайдужі містяни.
– Пам’ятаємо події Другої світової війни, визволення нашого міста й не перестаємо дякувати нашим ветеранам за їхній подвиг, той мир і свободу, яку вони здобули для наступних поколінь ціною свого життя та здоров’я. Усіх дніпрян зі святом – Днем визволення міста! – сказав секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара.
93-річний Іван Пеня брав участь у звільненні Дніпра. У вересні 1943 року його, 18-річного юнака, призвали до лав 152-ї стрілецької дивізії.
-Звільнення нашого міста, області дало великий поштовх у звільненні всієї України. Війна – це найстрашніше горе. Нехай ніколи і ніхто його більше не пізнає. Миру всім нам і процвітання нашій Україні! – сказав ветеран.
За розпорядженням міського голови Дніпра, з нагоди 75-ї річниці звільнення міста від фашистських загарбників 531 учасник бойових дій Другої світової війни та інвалід війни отримають матеріальну допомогу у розмірі 2,5 тисяч гривень.

Поделиться: