У Дніпрі відзначають День Соборності України

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відзначають День Соборності України отключены

22 січня відзначається День Соборності України. У Дніпрі урочистості розпочалися традиційно біля пам’ятника молодому Тарасу Шевченку. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять українців, які віддали життя за свободу та незалежність держави.

Після цього керівники міста та області, силових структур, представники молодіжної та громадської рад, релігійних і громадських організацій та мешканці Дніпра поклали квіти до монумента. 

 Дніпрянка Лариса Рушенко разом з подругою прийшла до пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб покласти квіти. Із собою вона принесла національний прапор.

– Єдність народу – це запорука незалежності України. Оскільки на нашій території продовжуються бойові дії, ми зобов’язані бути єдиними та неподільними. Тим паче, що українці протягом довгого часу боролися за право бути незалежними та самостійними. А День Соборності нам про це не дає забути, – розповіла дніпрянка.

Нагадаємо, День Соборності України відзначають щороку 22 січня, в день проголошення Акта злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, яке відбулося в 1919 році. Це була основоположна подія для українського державотворення. Акт злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

Поделиться: