У Дніпрі відкрився Міжнародний Фестиваль дизайну COW 2017

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкрився Міжнародний Фестиваль дизайну COW 2017 отключены

23 листопада у Центральній міській бібліотеці Дніпра урочисто відкрили Міжнародний Бієнале дизайну COW 2017 – конкурсний фестиваль, у якому узяли участь дизайнери з різних країн світу.На виставку відібрали понад 600 різноманітних робіт. Авторитетне журі у складі фахівців світового рівня визначило призерів у номінаціях: плакат, логотип, упаковка, листівка, інтер’єр, промдизайн, мода.
Організаторами Міжнародного фестивалю є Дніпровське відділення Спілки дизайнерів України за підтримки управління культури департаменту гуманітарної політики міськради та Дніпровської центральної міської бібліотеки.
Відкриваючи захід, заступник директора Центральної міської бібліотеки Наталія Шелест зазначила, що виставку робіт COW 2017 розміщено на шести поверхах бібліотеки і працюватиме вона до кінця листопада.
– Запрошуємо усіх бажаючих абсолютно безкоштовно відвідати цю чудову виставку робіт дизайнерів із різних куточків світу. Не виключаємо, що експозиція працюватиме і довше, – зазначила Наталія Шелест.
Президент фестивалю Олена Барановська розповіла, що, окрім робіт із конкурсних номінацій, на бієнале також представлені роботи членів міжнародного журі COW 2017, виставка соціального плакату, плакатна акція «Океан – як Повітря!», експозиція плакатів спеціально запрошених дизайнерів, а також плакати проти тероризму Postterrorism.
Одна із авторитетних членів журі фестивалю Яель Барнеа-Гівоні (Ізраїль) відзначила, що організований дніпровцями захід – достатньо масштабний і професійний щодо представлених робіт.
– Я маю з чим порівнювати ваш фестиваль, адже неодноразово доводилося бути членом журі на подібних заходах у Лондоні, Мілані та інших європейських містах. Дніпровський фестиваль досить потужний і концептуальний щодо робіт. Нехай фестиваль дизайну COW укріплюється і розвивається, – наголосила пані Яель. Поважна гостя також прочитала лекцію із сучасних напрямків дизайну для усіх присутніх дизайнерів і художників.

Поделиться: