У Дніпрі відкрили веикий шкільний стадіон

  13.09.2019 12:49   -
Новини

11 вересня у КЗО «Середня загальноосвітня школа № 54» на житловому масиві Парус відбулося урочисте відкриття великого шкільного стадіону. Це новий повноцінний комплекс, де можна проводити тренування не тільки з футболу, а ще й з легкої атлетики та інших видів спорту.

За словами заступника міського голови Олександра Шикуленка, таких проєктів у Дніпрі всього два. Ще один будується у середній загальноосвітній школі № 7.
– Цей проєкт цікавий тим, що представляє собою комплекс з облаштованим сучасним футбольним полем і біговими доріжками з якісним покриттям. Вартість його становить 12 мільйонів гривень. Це поле вважається великим – тут можна проводити навіть міські спартакіади. Ми розраховуємо, що цей комплекс стане центром спортивного життя для школярів, щоб діти могли займатися тут не тільки під час занять, а й у вільний час, – зазначив Олександр Шикуленко.
Для гостей свята учні влаштували святковий виступ. Захід зібрав близько 300 учасників, серед них – спортсмени школи, які мають багато нагород. Привітати дітей приїхала голова Федерації легкої атлетики м. Дніпра та Дніпропетровської області Марина Філатова.
– Ми дуже щасливі від того, що легка атлетика нарешті може співіснувати на стадіоні разом із футболом. Тут дуже сприятливі умови для тренування. Тим паче, що 54-та школа вже багато років є базовою для розвитку легкої атлетики у місті. Наші тренери давно займаються тут з дітьми. На стадіоні є три повноцінні бігові доріжки високого рівня, п’ять доріжок по прямій та яма для стрибків. Все це дає чудову базу для тренування дітей не тільки на шкільному рівні, а ще й для тих, хто планує займатися спортом професійно», – розповіла Марина Філатова.
За словами директорки школи № 54 Ірини Шапошник, першими ініціативу щодо облаштування поля проявили спортсмени шкільної футбольної команди «Парус».
-Необхідність тренуватися у належних умовах у нас стояла гостро. Адже наша футбольна команда заснована ще 30 років тому. Діти є переможцями багатьох змагань міського, обласного та всеукраїнського рівнів. Крім того, школа має неодноразових чемпіонів з легкої атлетики. Тож ми звернулися до Марини Філатової, аби вона підтримала ідею будувати це поле не тільки як футбольне, а й щоб можна було проводити тренування з легкої атлетики. У результаті спільних зусиль міської влади, меценатів та активістів ми отримали такий подарунок, – розказала Ірина Шапошник.
Після відкриття на стадіоні провели змагання з бігу на 60 м серед учнів закладів загальної середньої освіти Новокодацького району. У судді запросили чемпіона Дніпропетровської області з бігу на 110 та 400 метрів з бар’єрами Артема Пряхіна.
– Я навчався у цій школі до 9-го класу та тренувався на цьому стадіоні до того, як його кардинально оновили. Те, що зробили зараз, мені подобається. Раніше бігати доводилося просто по асфальтованих доріжках, які восени заливало водою, і калюжі були по коліна. Наразі покриття доріжок дуже схоже на те, що на стадіоні «Трудові резерви». Я й досі тут тренуюся, але тепер роблю це із задоволенням, – поділився враженнями Артем Пряхін.