У Дніпрі відкрили унікальний Алергологічний центр

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкрили унікальний Алергологічний центр отключены

17 квітня у Дніпрі за адресою: вул. Шмідта, 26 відкрили регіональний Алергологічний центр – перший в Україні, – про це повідомляє прес-служба Дніпровської міськради.

Захід зібрав представників обласної та міської влади, лікарів. Очолює новий заклад головний алерголог Дніпропетровщини, віце-президент Асоціації алергологів та імунологів України, заслужений лікар України, д.м.н, професор Євгенія Дитятковська.
– Здійснилася моя заповітна мрія – відкрити у Дніпрі сучасний алергологічний центр з надання комплексної спеціалізованої допомоги в одному місці і дорослим, і дітям, котрі страждають на різні алергологічні захворювання. До відкриття цього закладу докладено максимум зусиль. Для створення центру, закупівлі медобладнання місто виділило 7 мільйонів гривень, – сказала Євгенія Дитятковська.
Зі свого боку голова правління громадської організації «Пацієнти з алергією та бронхіальною астмою» Дніпропетровської області Лариса Бабіч відзначила важливість відкриття цього центру.
– На жаль, сьогодні на різні види алергії страждають багато людей абсолютно різного віку, особливо у нашому промисловому регіоні. І відкриття такого алергологічного центру є дуже важливим. Тут сучасні умови, обладнання, висококласні лікарі. Пишаємося, що такий заклад з’явився саме у Дніпрі, – сказала керівник громадської організації.
В центрі надаватиметься комплексна допомога хворим з алергологічною патологією. Обслуговуватимуть тут і дітей, і дорослих з Дніпра та області. Передбачений амбулаторний прийом лікарів, є стаціонарне відділення та реанімаційне відділення для тяжкохворих. Також у медзакладі працюватимуть «вузькі» фахівці, щоб встановити остаточний діагноз.

Центр обладнаний сучасною медичною апаратурою, яка дозволятиме швидко визначитися з діагнозом. Гордістю закладу є лабораторія молекулярної алергології, створена за зразком відповідної лабораторії у Відні. Тут є спеціальні сучасні апарати, за допомогою яких, зокрема, можна визначити, наявність алергії у пацієнта, котрий перебуває, наприклад, у шоковому стані. Крім цього, на базі центру працює кафедра імунології Дніпропетровської медичної академії.

Поделиться: