У Дніпрі відкрили перший в Україні Центр виконання рішень

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкрили перший в Україні Центр виконання рішень отключены

У Дніпрі відкрили перший в Україні Центр виконання рішень. Він – для всіх учасників виконавчого провадження. І тих, хто має виконати постанову суду. І тих, на чию користь рішення вже прийнято, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

– Це перший такий Центр виконання примусових рішень в Україні. Він працює за принципом «єдиного вікна». Тут можна безпосередньо на місці добровільно виконати рішення суду, наприклад, сплатити штраф. Місце проживання – не має значення. Послуги доступні для всіх мешканців області, – сказав заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.
Такі центри планують відкрити ще на Одещині, Сумщині, в столиці, зазначила заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко.
– Будь-яка сторона виконавчого провадження може прийти до такого офісу та отримати кваліфіковану допомогу – скласти той чи інший документ, ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження, дізнатися про свої права. Це основний принцип роботи Центру, – пояснила Світлана Глущенко.
Роботу нового закладу вже випробував дніпрянин Андрій.
– Хотів переоформити авто, та під час візиту до реєстраційного сервісного центру дізнався, що я у списках боржників. Мені порадили звернутися сюди, до Центру виконання рішень, дізнатися причину та вирішити питання. Мій візит тривав декілька хвилин. Ніяких черг, бюрократії. З’ясував, що маю несплачений штраф за порушення правил дорожнього руху, тому справа на розгляді в органах юстиції. На місці його і сплатив. Скористався карткою. Дуже зручно, – поділився він.
Послуги Центру:
– прийняття документів про примусове виконання рішень та інших документів виконавчого провадження,
– надання відомостей про виконавче провадження,
– ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження,
– допомога в оформленні документів,
– консультації.
Офіс – на вул. Володимира Винниченка, 2 у Дніпрі.

Поделиться: