У Дніпрі відкрили меморіальну дошку на честь відомого педагога

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкрили меморіальну дошку на честь відомого педагога отключены

9 січня у Дніпрі, в навчально-виховному комплексі № 57, відкрили меморіальну дошку Валентині Шипко – талановитому педагогу, кавалеру ордена Княгині Ольги, заслуженому вчителю України. Вона майже 30 років очолювала колектив НВК № 57.

Пам’ятний захід у п’яту річницю смерті педагога зібрав її родичів і близьких, випускників і учнів закладу, колег-викладачів. Вони вшанували пам’ять Валентини Шипко хвилиною мовчання.
– Місто відразу підтримало ініціативу педагогічного колективу навчально-виховного комплексу, родичів Валентини Григорівни щодо відкриття меморіальної дошки. Відтепер вона нагадуватиме учням НВК про внесок Валентини Шипко у розвиток цього закладу освіти, яким вона керувала 28 років, – сказав заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.
Під керівництвом Валентини Шипко навчально-виховний комплекс № 57 був постійним дипломантом міжнародних виставок «Освіта України», став базовим закладом лабораторії психології творчості Інституту психології ім. Г. С. Костюка Національної академії педагогічних наук України.
– Під її керівництвом наш заклад зі звичайної загальноосвітньої школи перетворився спочатку на гімназію, потім – на навчально-виховний комплекс. Валентина Григорівна була моїм наставником. За 28 років на посаді директора вона створила дружний, творчий колектив однодумців – педагогів-професіоналів. Це людина з великої літери, педагог-новатор з добрим серцем і цілковитою відданістю своїй справі. Нинішні учні мають знати, завдяки кому сформувався наш заклад освіти, – зазначила директор НВК № 57 Тетяна Кордіна.
Меморіальну дошку відкрили сини Валентини Шипко.
– Вона була мамою не лише для нас – трьох синів, а й для всього колективу НВК № 57 та учнів. Не можна передати словами, якою відданою вона була своїй справі і як керівник школи, і як педагог. Вона жила тим, щоб заклад розвивався, формувалися традиції. Приємно чути добрі слова про неї від колег, випускників, – сказав старший син педагога Андрій Шипко.

Поделиться: