У Дніпрі відкрилася національна фотовиставка

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкрилася національна фотовиставка отключены

21 серпня у Дніпрі, в культурно-діловому центрі «Менора», урочисто відкрили національну фотовиставку «Пробація. Можливості для змін». Фотопроект реалізує компанія Агрітім Канада Консалтинг у співпраці з Міністерством юстиції України за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Для виставки відібрано світлини про долі 9 людей, які пройшли пробацію й повернулися до нормального життя.
За словами директора Державної установи «Центр пробації» Олега Янчука, такі історії демонструють, що, попри все, людині варто давати шанс на виправлення та можливість залишитись у своїй громаді.
Система пробації передбачає роботу з особами, які скоїли злочин, без ізоляції їх від суспільства. Йдеться про надання їм соціальної і психологічної підтримки та допомоги. Водночас люди, які скоїли злочин, мають контролювати себе під час перебування на пробації.
– Ми всі знаємо, що не кожен, кого суд визнав винним, є небезпечним для суспільства. Пробація дає змогу зменшити кількість повторних злочинів, витрачати менше державних коштів на утримання засуджених у місцях позбавлення волі та й загалом робити суспільство більш безпечним, – сказав Олег Янчук.
Впроваджувати й підтримувати пробацію в Україні допомагають різні міжнародні інституції, зокрема, канадські. Регіональний директор Агрітім Канада в Україні, керівник проекту EDGE Танія Санфорд Аммар зазначила: у Дніпрі систему пробації підтримують не лише служби правопорядку, а й міська влада.
– На місцях дуже важливу роль у цьому процесі відіграє громада, органи місцевого самоврядування. Приємно, що у вашому місті все працює злагоджено. Наприклад, за підтримки міської влади рік тому відкрито центр ювенальної пробації, який працює над реінтеграцією дітей, що перебувають у конфлікті із законом. За рік через цей заклад пройшли 25 дітей віком до 18 років, – розповіла регіональний директор Агрітім Канада в Україні.
Фотовиставка працюватиме у КДЦ «Менора» (вул. Шолом-Алейхема, 4/26) до 31 серпня. Вхід – безкоштовний.

Поделиться: