У Дніпрі відкрилася благодійна виставка

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи У Дніпрі відкрилася благодійна виставка отключены

У місті відкрили благодійну виставку з нагоди Всесвітнього дня волонтера. Кошти від продажу картин підуть на новорічні подарунки бійцям АТО. В експозиції – близько 20 робіт, повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО та їхнім сім’ям при ДніпроОДА Наталія Шуліка

«Новий рік – родинне свято, пов’язане з теплом і затишком домівки. Бійці АТО бувають вдома нечасто, а про свята вже геть забули. Хочеться подарувати їм трохи любові та піклування, відчуття свята», – розповіла Наталія Шуліка.

Близько 20 доробків виставили четверо художників з благодійною метою. Експозицію розмістили в ТРК «MOST-city».

«Місце обрали не випадково. Торгівельний центр в самому серці міста відвідує багато людей, які якраз можуть побачити картини та придбати їх», – розповів президент регіональної благочинної фундації «Надія» Михайло Тонконогий.

На виставці – роботи різних художніх напрямків.  На холстах – імпресіонізм та рельєфний живопис в авторській техніці. Можна побачити й комп’ютерну графіку.

Відвідувачі з подивом роздивляються художні доробки.  Малечі до вподоби яскравий «діджитал», а парі закоханих – символічне сердечко.

Благодійну експозицію організували Центр допомоги учасникам АТО та членам їхніх сімей при ДніпроОДА, регіональна благочинна фундація «Надія» за підтримки ТРК «MOST-city».

Працюватиме виставка-продаж з 6 по 10 грудня на першому поверсі торгівельного центру. Весь час роботи експозиції на ресепшені торгівельного центру стоятиме скринька збору коштів.

Поделиться: