У Дніпрі відкрилась виставка картин молодих митців

  28.07.2018 16:15   -
Новини

Понад півтори сотні картин від 53 авторів. У дніпровському Музеї українського живопису відкрилась виставка картин молодих художників області «Dnipropetrovsk Region Art Fest».

– Ми об’єднали на одній виставці роботи молодих митців віком до 35 років з усієї Дніпропетровщини. Для них це гарна можливість показати себе, поділитись власним баченням та проаналізувати помилки, – розповів провідний науковий співробітник Музею українського живопису Володимир Маліков.
На виставці представлено більше 150 картин від 53 художників. Теми і техніки виконання робіт – різноманітні.
-Зараз я мешкаю у Харкові, але народилась і закінчила художнє училище в Дніпрі. Вже 10 років малюю професійно, але вперше беру участь в подібній виставці. Для мене це дуже важливо. Тут експонується моя абстрактна картина «Перехрестя 2018». На ній я зобразила неоднозначність інтересів у нашому житті, різноманітність питань та викликів, з якими ми живемо, – поділилась учасниця виставки Марина Ляшенко-Тарасовець.
Художниця Анастасія Ярушевич з Кривого Рогу притримується консервативних поглядів в мистецтві. На обласній виставці вона представила два власних творіння. Одна з картин – у жанрі реалізму.
– Я малюю з трьох років. Мені цікаво подивитись, як це роблять інші люди мого покоління, цікаво порівняти. Моя робота називається «Криворіжець» або «Жебрак». Вона висвітлює сутність нашого суспільства і проблеми, які в ньому є наразі. Вважаю важливим підіймати такі теми, які б спонукали людей замислитись, – зазначила художниця.
Експозиція, яку організував Музей українського живопису за підтримки ДніпроОДА, діятиме протягом місяця.

Поділитись: