У Дніпрі відбувся студентський бал

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбувся студентський бал отключены

У Дніпрі пройшов сьомий студентський бал. Сотні учасників зі всієї області змогли проявити себе та позмагатися за титул короля й королеви. Цього разу тема вечора – карнавал. – Бал – найяскравіша подія студентського життя Дніпропетровщини. Зазвичай він був приурочений до Дня студента. Але цього разу об’єднали цю та новорічну тематику. Одних тільки пар, що танцюють – більше двохсот. Загалом на бал зібралися близько п’ятисот учасників з понад 20-ти вишів області, – розповіла начальник управління науки, вищої та професійно-технічної освіти ДніпроОДА Любов Кравченко.

Хтось був у класичному одязі, а хтось дав волю фантазії.

– Ми обрали образ «стиляг» з шістдесятих років. Цьому стилю притаманні пишні спідниці, яскравий макіяж, вузькі брюки та різні аксесуари, – розповіла студентка Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. Лазаряна Марія Івахненко.
Студенти танцювали і класичний вальс, і запальну сальсу, і сучасний квікстеп. Але на балу не тільки танцювали, а й співали, а також обирали серед учасників короля й королеву свята.

????????????????????????????????????

Переможцями стали студенти Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім.Лазаряна Володимир Павленко та Вікторія Карук.

Поделиться: