У Дніпрі відбувся пісенний фестиваль «Різдвяні дзвіночки»

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбувся пісенний фестиваль «Різдвяні дзвіночки» отключены

8 січня у Дніпрі відбувся міський фестиваль-конкурс української народної пісні «Різдвяні дзвіночки». У ньому взяли участь 179 школярів віком від 10 до 16 років з 22 закладів загальної середньої освіти міста.

Свою творчість продемонстрували хорові колективи, вокальні ансамблі та солісти.
– Мета цього конкурсу-фестивалю — заохочення дітей до вивчення традиційної української пісні. Важливо, аби діти вивчали народні традиції, співали, знали свою музичну культуру та берегли її. Через це конкурс-фестиваль відбувається саме під час новорічних святкувань. У ході виступів ми почули новорічні та різдвяні пісні, колядки та щедрівки. Окрім цього, діти продемонстрували акторські таланти, зокрема показали театралізовані дійства з вертепу. Ці традиції ми передаємо із покоління в покоління і таким чином зберігаємо їх, – розповіла голова журі фестивалю-конкурсу Оксана Скрипченко.
Учениця НВК № 111 Дар’я Неструк бере участь у фестивалі-конкурсі «Різдвяні дзвіночки» у складі хору школи вже п’ятий рік поспіль.
– У нашому колективі 22 учасники. Сьогодні ми заспівали пісню про Різдво. Щоб виконати її якнайкраще, ми репетирували під час канікул. Мені подобається фестиваль «Різдвяні дзвіночки», бо він український та дуже щирий. Тут чуєш багато дивовижних, казкових пісень, – поділилася враженнями дівчина.
Учасники фестивалю-конкурсу «Різдвяні дзвіночки» стали його лауреатами у номінаціях: хор-клас, вокальний ансамбль, соліст. Всі діти отримали грамоти, набори для творчості та солодкі подарунки.

Поделиться: