У Дніпрі відбувся благодійний концерт на допомогу Повітряному командуванню «Схід»

  01.08.2022 12:31   -
Новини

Українська музика та понад 100 витворів мистецтва. У Дніпрі відбувся благодійний концерт “Blues for Ukraine”. Про це повідомляє телеканал ДніпроTV.

Також на гостей заходу чекали цікаві локації, де усі охочі змогли розмалювати ворожі снаряди та долучитися до майстер класу зі стрільби з лука, від справжнього козака.

На благодійний концерт “Blues for Ukraine завітали дніпряни та гості  міста.

«Особисто мені не вистачає цього і я, коли бачу десь якісь благодійні акції, благодійні концерти, дуже хочеться, якогось такого релаксу…..трішечкі перегрузитися , тому що дуже важко зараз і хочеться на позитиві, старатися, надіятись на щось краще», – Олександра Косенко, глядачка.

Благодійні концерти “Blues for Ukraine” проводять з 2014 року, на них  збирають  кошти для наших військових, а також для родин,які були вимушені покинути рідні домівки через війну. Більшість артистів, які виступали цьогоріч, вже давно знайомі з цим заходом.

«На блюзі за Україну ми грали в 14 році у 15 декілька раз, якщо я не помиляюсь ще і в 16 і ось сьогодні. Це дуже важливо це допомога нашим воїнам ми дуже багато їздимо по частинах військових, я не дуже люблю про це говорити, ми з початку повномасштабного вторгнення ми дали вже концертів 20», – Олександр Туров, учасник гурту «ТРИМАЙСЯ ЗА».

Окрім української музики, усі охочі могли долучитися до аукціону на якому було представлено більше 100 витворів українських митців, і цим допомогти у зборі коштів Повітряному командуванню Схід. Також організатори зробили локації, де  люди могли вихлюпнути свою злість та ненависть до ворогів.

«Ми сьогодні привезли військові артефакти, щоб любой гість підійшов розмалював в мене є можливість дати вам намалювати напис, який у вас довго сидить у душі в голові, напишіть це слово, цю фразу на тубусі від снаряда зробіть такий крок, може вам стане легше», – Оксана Сенехіна,
голова фонду «Право на життя».

Всі зібрані кошти підуть на допомогу Повітряному командуванню Схід, на засоби, які  покращать комунікацію між підрозділами.