У Дніпрі відбувся Міжнародний турнір зі спортивних танців

  09.12.2019 20:29   -
Новини

З 7 по 9 грудня у Дніпрі відбувся Міжнародний турнір зi спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра». У змаганнях взяли участь понад 1500 танцюристів з 25 країн світу.

До Дніпра приїхали спортсмени, тренерські бригади та судді з Ізраїлю, Румунії, Угорщини, Італії, Хорватії, Естонії, Словенії, Польщі, Португалії, Нідерландів, Грузії, Литви, Кіпру, Люксембургу, Болгарії, Латвії, Словаччини, Греції, Німеччини, Білорусі, Молдови, Іспанії, Туреччини, Бразилії та різних куточків України. Головний суддя – з Королівства Лесото (Південна Африка).
– Торік нам вдалося зібрати спортсменів з 18 країн, а цього року до нас приїхали з 25. Це говорить про рівень довіри європейської спільноти до нашого міста, до статусу турніру. Можна сказати, що ми проводимо відкритий чемпіонат світу тут, у Дніпрі, адже спортсмени, які беруть участь у змаганнях, отримають максимальні міжнародні бали для набуття у подальшому статусу топових пар світу, — зазначив організатор міжнародного турніру зі спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра» Олег Петровський.
На турнірі свою майстерність демонстрували спортсмени з топ-50 міжнародного рейтингу, серед них – 10 зіркових пар світу. Також у рамках кубка було представлено близько 45 танцювальних категорій: від наймолодших (діти 5-7 років) до найстарших (сеньйори від 35 років). Уперше цього року представляти свою країну на конкурсі приїхали дві танцювальні пари з Японії.
– Участь у турнірі такого високого рівня у Дніпрі має велике значення для японських спортсменів, бо ці змагання є одними з найпрестижніших у Європі. Оскільки ми ніколи не були в Україні, перед тим, як летіти сюди, запитали думки щодо турніру у відомих суддів і спортсменів з різних країн світу — отримали найліпші відгуки. Загалом ми дуже задоволені рівнем організації турніру, спортивним холом, рівнем прийому і містом. Воно дуже гарне, — розповів тренер і суддя з Японії Йошиказу Іназава.
Учасники турніру змагалися протягом трьох днів, з 7 по 9 грудня, на спортивній арені КСК «Шинник» (пр. Богдана Хмельницького,118-А).