У Дніпрі відбудеться турнір з міні-футболу серед студентів

  14.09.2020 17:43   -
Новини

21, 22 та 24 вересня в Дніпрі відбудеться турнір з міні-футболу серед студентської молоді, котра мешкає в гуртожитках.

Ігри проходитимуть у Дніпрі за підтримки міської влади відповідно до Комплексної програми розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки. 

– Вже другий рік поспіль ми проводимо цей турнір у нашому місті. Депутати виділили відповідний ресурс для призового фонду. Якщо минулого року команди змагалися за грошову винагороду, то цього року ми вирішили змінити підхід. Жодна команда не залишиться без подарунків. А за призові місця переможці отримають спортивне спорядження для облаштування своїх гуртожитків. Також в якості подарунків учасникам турніру нададуть безкоштовні квитки на культурно-масові заходи, – розповів депутат Дніпровської міськради Артем Павлов.

Депутат міськради Олег Тупиця додав, що через карантин студенти засиділися та з нетерпінням чекають на цей турнір.

– У такий спосіб міська влада так чи інакше взаємодіє зі студентами нашого міста. Оскільки гуртожитки є державною власністю, то облаштовувати їх напряму ми просто не маємо права, адже це різні форми власності. А завдяки таким заходам, які відбуваються в нашому місті, ми зможемо допомогти  студентам в облаштуванні гуртожитків та місць їхнього дозвілля, – пояснив Олег Тупиця.

Зі свого боку начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики ДМР Сергій Луденський зазначив, що  команди мають складатися зі студентів, які мешкають у гуртожитку. Допускається участь лише двох легіонерів, котрі не є мешканцями гуртожитку, але навчаються у ЗВО.

– Окремо слід звернутися до груп підтримки. Приходьте та вболівайте не тільки за свою команду, але й за всіх гравців турніру. Найактивніша та найяскравіша група підтримки отримає подарунок – торт із брендованим написом, – зауважив Сергій Луденський.

Ігри проходитимуть на спортивних майданчиках шкіл № 76, № 130, та №71. Фінальні матчі заплановано провести на полі КЗО СЗШ № 10.

Реєстрація команд розпочалася та триватиме до 18 вересня 2020 року. Гугл-форму можна знайти на сторінках управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики ДМР у соціальних мережах або у старости гуртожитку. Також можна звертатися до голови студентського самоврядування закладу вищої освіти.

Поділитись: