Мешканців області запрошують долучитися до всеукраїнської акції з озеленення

  14.09.2020 17:16   -
Новини

17 жовтня по всій Україні пройде масштабна акція з масової висадки дерев. Вона – частина глобального проєкту з озеленення. Зробити свій вклад в екомайбутнє запрошують і мешканців Дніпропетровщини.

– Дніпропетровщина обов’язково братиме в акції активну участь. Кожен мешканець зможе долучитися – посадити молоденький саджанець, який поступово перетвориться на велике могутнє дерево. Маємо спільну амбітну мету – висадити в Україні за добу щонайменше мільйон дерев, – розповіли у департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Нині Дніпропетровщина активно готується, запевняють у департаменті. Дніпровські бізнесмени вже почали закуповувати саджанці в межах підписаного з ДніпрОДА Меморандуму про партнерство. Новомосковський лісгосп запланував на осінь посадити близько 130 тисяч сіянців. Частину з них – під час Всеукраїнської акції. Допомагатимуть небайдужі активісти та спеціалізована техніка.

Взяти участь в акції «1 мільйон дерев за 1 день» можуть всі бажаючі. Цілими родинами, з друзями або колегами. Результат своєї роботи потрібно закарбувати у фотозвіті, розмістивши світлини у соцмережах з хештегами #МоєДерево #ОзелененняУкраїни. Завантажити фотографії також можна на спеціально створену інтерактивну мапу: https://greening.org.ua/?fbclid=IwAR2jUHCleopPXIzKJpO2fgdwjsloBHBV7qBZAqiUGXELg-95nq5n_7kDaiI. Щоб всі знали, яка місцина стала зеленіша – позначити геолокацію.

Активісти, які хочуть виступити партнерами акції або долучитися до централізованої висадки дерев, мають заповнити анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScT8pd85AzMpOOtLq1YjwSAcF91-xgTwkZiD31PZYukLr2cdw/viewform?usp=sf_link.  

Детальніша інформація на сторінках проєкту в соціальних мережах: https://www.facebook.com/greeningua/.

Поділитись: