У Дніпрі відбудеться міжнародний Книжковий фестиваль

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться міжнародний Книжковий фестиваль отключены

Книжкові ярмарки, презентації літературних новинок, поетичні читання, виставки, лекції, музичні виступи. А ще – спілкування із авторам з різних куточків світу. Все це очікує на гостей міжнародного Книжкового фестивалю Book Space, який проходитиме у Дніпрі з 28 по 30 вересня. Вхід – вільний.

На книжковий фестиваль Book Space приїдуть близько 60 видавців та 80 авторів з України, Франції, Польщі, Данії, США, Німеччини та інших країн. Серед гостей – комерсант та письменник Гарик Корогодський, письменниці Оксана Забужко та Ірена Карпа, поет-сатирик Орлуша. Із США завітає історик, професор Гарвардського університету Сергій Плохій, із Франції – історик та письменник Андре Рош.
– У нас будуть дитяча, військова, поетична, історична, освітня програми. Більшість українських та зарубіжних гостей візьмуть участь в центральній програмі «Трансформації» – будуть різноманітні дискусії, презентації книжок та кінопокази, – розповіла арт-директорка фестивалю Вікторія Наріжна. – Ми організуємо лаунж-зони, фудкорти. На фесті можна буде провести цілий день, спілкуючись, читаючі цікаві книжки.
Придбати книги можна буде на книжкових виставках – у дорослій та дитячій зонах.
Фестиваль проходитиме одразу на кількох майданчиках: біля ДніпроОДА, в самій будівлі держустанови та поряд – у Парку ракет та сквері Героїв. Музичну сцену розмістять в саду Музею українського живопису. Кожен фестивальний день там завершуватимуть концертами – на сцену вийдуть гурти DZ’OB, Quarpa та учасники джазового проекту Мар’яни Савки «В саду».
Book Space триватиме три дні – з 28 по 30 вересня. Фестиваль безкоштовний. Докладна програма: https://bookspacefest.com/Home/Program.

Поделиться: