У Дніпрі відбудеться міжнародний дебатний турнір серед школярів

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться міжнародний дебатний турнір серед школярів отключены

21-23 лютого у Дніпрі пройде XII міжнародний дебатний турнір Dnipro Open 2020. Серед обговорюваних тем – пропаганда, політична реклама та медіаграмотність Долучитися запрошують учнів середніх та старших класів з різних країн світу. Зареєструватися можна до 10 лютого.

-Запрошуємо старшокласників з різних куточків Дніпропетровщини  спробувати свої сили у дебатах. Це гарна можливість не лише подискутувати одне з одним на найбільш актуальні теми, а й навчитися аргументувати та відстоювати свої думки, познайомитися із провідними експертами в області дебатів, отримати новий та цікавий досвід. Окрім власне спілкування, на учасників турніру чекають тренінги з дебатних технологій, презентації та майстер-класи від відомих тренерів, – розповіли в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

Учням 7-9 класів пропонують до обговорення дві теми – як соціальні мережі сприяють медіаграмотності та чому вона має стати обов’язковим шкільним предметом.

Учні 9-11 класів обговорять, як політична реклама маніпулює свідомістю громадян та чи виправдана пропаганда для захисту національних інтересів. Дебати проводитимуть українською та англійською мовами. Щоб взяти участь, слід заповнити онлайн-анкету: https://docs.google.com/forms/d/1-Yi5U5F-sw2PpdY4ogPhC0TLE1iFWI0Ip3KxPgk2dNA/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR03lAb4xgX5RhmMWuqKg6E8mUqvivfc5k1m_18aw_PF5ImnrY2zA6iDYGI.

Відкриття турніру відбудеться 21 лютого у Дніпропетровській ОДА за адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля, 1. Основні заходи пройдуть на базі гімназії №12. Більше інформації – на сайті: https://www.newvision.org.ua/.

Дебатний турнір організовує громадська організація «Нове бачення» за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Поделиться: