У Дніпрі відбудеться форум для бізнес-леді

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відбудеться форум для бізнес-леді отключены

У ДніпроОДА пройде другий форум «Історія жіночого успіху: від ідеї до бізнесу». Досвідом ділитимуться мешканки області, яким вдалося досягти висот у підприємництві. Участь безкоштовна.

– Ми хочемо зламати стереотип, що підприємництво – то чоловіча справа. Робитимемо це на прикладах успішних бізнес-леді, які поділяться своїми історіями під час форуму. Сподіваємося, що така зустріч надихне жінок впроваджувати нові підходи в роботі, сприятиме налагодженню нових ділових контактів, – розповіла начальниця відділу департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Алла Кефель.
Учасники форуму дізнаються про сучасні тенденції розвитку лідерського потенціалу, європейський досвід зміцнення жіночої підприємницької ініціативи.
Під час форуму працюватиме виставка товаровиробників. В експозиції – кращі зразки продукції, які виробляють підприємства області під керівництвом жінок.
Зустріч відбудеться 27 листопада за адресою: м. Дніпро, пр. Поля, 1, 1 поверх. Реєстрація на участь – за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4obXu2j7eT5FLwniEV4D2Z61ZsP8mEXDo3y4cEPGqWQ7IIg/viewform?fbclid=IwAR3UNfpSN1wZgPxWE3NCE4f2W_ml0CWQOQ0-HVN7LeAjzxMN-61BVQf7tjQ.

Поделиться: