У Дніпрі відбудеться «DniPro ГогольFest – 2021»

  17.09.2021 23:19   -
Новини

2 та 3 жовтня відбудеться «DniPro ГогольFest – 2021». Міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва проходитиме у Дніпрі втретє.

«DniPro ГогольFest» розташується на трьох локаціях: на річковому вокзалі, у «Dnipro Center for Contemporary Culture» та на нечинному заводі К. Лібкнехта.

«Унікальна подія буде створена спеціально для Дніпра та відбудеться лише раз – 2 жовтня 2021 року. Локація – колишній завод з величезними трубами, на яких мешканці бачили світлове шоу на День міста. Серед цих труб на один день з’явиться сцена, а формація «Nova opera» та сучасний балет від театру танцю «Тотем» розкажуть історію про Україну нашої мрії. Через карантинні обмеження побачити цю подію наживо зможе до пів тисячі людей. Але вона транслюватиметься онлайн, на річковому вокзалі буде велика проєкція цієї події», – розповів директор фестивалю «ГогольFEST» та координатор спеціальної події «ТРУ» Максим Демський.

На річковому вокзалі запланована візуальна та музична програми. Імена хедлайнерів поки тримають у секреті. 

У «Dnipro Center for Contemporary Culture» (узвіз Крутогірний, 21-А) відбудеться театральна та освітня програми фестивалю.

«Ми підготували особливу програму: приїдуть не лише проєкти, які мають певний закордонний статус, ми ще й підбирали проєкти саме під простір будівлі. Зокрема, пройдуть дві міжнародні вистави: швейцарський театр з сучасною хореографією та унікальний німецько-британський проєкт – інсталяція про минуле та майбутнє. Також запланована «Цифрова одіссея» від Влада Троїцького, перформанс від плейбек-театру Дніпра», – зазначив куратор театральної програми та міжнародних зв’язків «ГогольFEST» Андрій Палатний.

Як зазначила Анастасія Євдокимова, кураторка освітньої програми «ГогольFEST», під час заходу відбудуться екскурсії-сторілівінг про різні міста та досвід, лекції про театр, кінопокази та перформанси: «Мета освітньої програми – розказати гостям про те, що саме відбувається на локаціях та що таке сучасне мистецтво. Це буде дуже цікаво та пізнавально».

Крім того, під час фестивалю буде організовано перший в Європі артпотяг. Це розмальовані художниками вагони, серед них три – фестивальні, де гратимуть диджеї, читатимуть вірші та показуватимуть кіно. Потяг «Київ – Дніпро» відправлятиметься о 21:47 першого жовтня (прибуття до Дніпра 2 жовтня о 6:38), а потяг «Дніпро – Київ» – 3 жовтня о 22:33 (прибуття до Києва 4 жовтня о 5:52).

Придбати квитки та дізнатися більше про подію можна на офіційному сайті фестивалю.

Поділитись: