У Дніпрі вчителів навчають надавати домедичну допомогу

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі вчителів навчають надавати домедичну допомогу отключены

У Дніпрі тривають тренінги з надання першої домедичної допомоги в умовах різних надзвичайних ситуацій, які організували інструктори комунального підприємства «Госпітальєри Дніпра». Нині черговий етап навчань проводиться для вчителів шкіл.

Загалом такі практичні інструктажі вже пройшли для 1,5 тисяч освітян Дніпра.
– Уже майже два місяці триває черговий етап таких тренінгів для учителів, під час яких з-поміж іншого показуємо, навчаємо, як зупиняти критичну кровотечу, прочищати ротову порожнину, відновлювати дихання, як правильно надавати першу допомогу серцево-судинної реанімації, а також перших дій при травмах грудної клітини, інсультах, судомних синдромах, втраті свідомості тощо. Курс триває день. Він поділений на два блоки: теоретичний та практичний. Тобто після прослуханої інформації слухачі відпрацьовують теорію на практиці за допомогою спеціального обладнання. Після – видаємо відповідні сертифікати. Словом, такі заняття є вкрай необхідними для освітян, оскільки вони постійно працюють з великою аудиторією дітей і ніхто не застрахований від різних подій чи надзвичайних ситуацій, – розповів інструктор КП «Госпітальєри» Сергій Федоров, проводячи навчання для вчителів різних шкіл на базі навчально-виховного комплексу № 120.
Серед слухачів курсу і вчителька школи № 6 Наталія Клименко, яка схвалює проведення таких практичних навчань.
– Деяку інформацію про надання першої домедичної допомоги знала ще з часів навчання у виші, але зараз інструктори нам так все детально розповідають, демонструють. А загалом дуже добре, що для вчителів організовано такі тренінги, оскільки педагог обов’язково повинен вміти надати першу допомогу і дитині, і дорослому при різних критичних ситуаціях до приїзду швидкої. При цьому не розгубитися і діяти швидко. Важливим є те, що інструктори не просто розказують, а й дають можливість відпрацювати теоретичний матеріал з використанням сучасного приладдя. Наприклад, уже навчилася правильно накладати шину для зупинки кровотечі. Добре, що все так комплексно організовано, – каже педагог.
Нагадаємо, працівниками КП «Госпітальєри Дніпра» є сертифікованими інструкторами – парамедики з досвідом надання допомоги пораненим у зоні бойових дій. Вони проводять навчання з надання першої домедичної допомоги потерпілим у різних ситуаціях. На сьогодні такі курси пройшли понад 2 тисячі працівників різних галузей, у тому числі медиків, освітян тощо.

Поделиться: