У Дніпрі триває прибирання вулиць та прибудинкових територій

  11.08.2022 09:28   -
Новини

Незважаючи на воєнний стан, сотні співробітників профільних комунальних підприємств Дніпра щоденно займаються прибиранням вулиць – прилеглих до проїзної частини територій. Окрім цього до ладу приводять й двори будинків комунальної власності. При цьому міська інспекція продовжує відслідковувати як підприємці дотримуються правил благоустрою. Про це розповіли в сюжеті телеканалу ДніпроTV.

Вулиця Калинова. Від самого ранку тут кипить робота, розповідає начальниця управління з благоустрою міста Світлана Літвінова.

«Працює робітник, який виконує роботи з покосу рослинності уздовж бордюрного каменю на тротуарній частині. Вночі на цій вулиці працювала, підмітала прибиральна машина і миюча машина, які працюють за графіком три рази на тиждень», – каже Світлана Літвінова, начальниця управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради.

На всіх дніпровських вулицях, які перебувають у титульному списку з прибирання – виконуються роботи з очищення від випадкового сміття. Підмітають та миють проїжджу  частину автошляхів за допомогою механізованої техніки. Також міські служби обслуговують сміттєві урни і прибирають тротуари.

«Не дивлячись на те, що країна знаходиться в умовах війни – Дніпро працює, Дніпро живе. Для наведення належного санітарного стану підприємства працюють щоденно. Щодоби працюють машини. Всього задіяно близько 300 робітників і близько 30 одиниць техніки, щодобово», – додає Світлана Літвінова.

Зовсім поряд в районі будинку 45-Б, співробітники профільного комунального підприємства безжально знищують шкідливі карантинні рослини.

«На нашій дільниці близько 70 прибиральників, які прибирають щодня прибудинкові території. Роботи припиняються тільки коли лунають сирени. Двірники переміщуються до схованок, до бомбосховищ, а потім виходять і далі проводять свою роботу», – розповідає начальник дільниці Амур-Нижньодніпровського району комунального підприємства «Жилсервіс-5» Дніпровської міськради Олег Золотаревський.

За кожним багатоквартирним будинком, який перебуває на обслуговуванні підприємства, закріплені власні спеціалісти, робочий день яких стартує з шостої ранку. Сьогодні на Калиновій в планах прибирати одразу декілька прибудинкових зон, каже начальник дільниці.

«По-перше – це запобігання антисанітарії. Тобто вони підтримують санітарний благоустрій району. Я вважаю, що це дуже важливо. Також при покосі карантинних трав, туж саму амброзію скошують. Для алергіків – це дуже важливо», – каже Олег Золотаревський.

Надважливим питанням, якому у Дніпрі приділяють прискіпливу увагу – це контроль за дотриманням чистоти прилеглих територій біля комерційних будівель. Якщо підприємці не слідкуватимуть за цим, міська інспекція з питань благоустрою холоднокровно покарає порушників. За 2022 рік видано вже більше семи сотень приписів та три десятки адміністративних протоколів щодо несвоєчасного прибирання прилеглих до об’єктів територій.