У Дніпрі триває ремонт внутрішньоквартальних доріг

  18.11.2019 15:43   -
Новини

У Дніпрі продовжується ремонт внутрішньоквартальних доріг. З початку року вже оновили 130 тисяч квадратних метрів доріг із запланованих 150 тисяч на цей рік. До цього такого обсягу робіт не проводилося.
Проспект О. Поля, 22, 24, 26 – один із об’єктів, де вже завершено ремонт внутрішньоквартальних доріг. Зокрема, тут укладено 6 тисяч квадратних метрів асфальтового покриття на проїжджих ділянках і тротуарах, а ще встановлено 1,5 км нових бордюрів.
– До виконання ремонтних робіт у подвір’ях підходимо комплексно. Окрім ремонту доріг, тут було проведено ревізію зливової мережі, відновлено зовнішнє освітлення. До кінця року планується ще обрізування та омолодження дерев, – розповів заступник начальника відділу управління з благоустрою департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради Дмитро Коробов.
Дніпрянка Жанна Євтушенко мешкає у будинку по пр. О. Поля, 24 тридцять п’ять років і згадує, що за цей час такого якісного ремонту доріг на їхньому подвір’ї не було.
– Жахливі дороги у нас були. Колись проводились буквально ямкові ремонти, але цього вистачало ненадовго. А зараз – просто краса. Біля усіх трьох будинків поклали повністю новий асфальт і не лише на проїжджій частині, а й на тротуарах, доріжках між будинками, поміняли бордюри. Усе так гарно, якісно зробили. Приємно ходити тепер, – підкреслила жінка.
Один з об’єктів, які нині ще у роботі – пр. Олександра Поля, 92, 92-А, 94, 94-А, 94-Б, 96, 96-А, 96-Б, 96-В, 98, 98, 100, 100-А, 102, 102-А, 102-Б. Цю ділянку ремонтують з жовтня. Виконано понад 80 %. До початку грудня планують закінчити.
– На цьому об’єкті буде повністю укладено новий асфальт на площі 8 тисяч квадратних метрів, замінено 2,5 тисячі квадратних метрів тротуарного покриття та близько 5,5 тисяч метрів бордюрів. Паралельно тут теж працюють бригади міськзеленбудівців та з ремонту зовнішнього освітлення, –підкреслив Дмитро Коробов.
Окрім того, ще тривають ремонти внутрішньоквартальних доріг у різних районах міста. З-поміж іншого, на пр. Петра Калнишевського, вул. Шнеєрсона, ж/м Лівобережний-1, ж/м Червоний Камінь тощо.