У Дніпрі талановиті підлітки ділилися своїм баченням майбутнього

Понад 20 унікальних дітей-спікерів та 400 учасників – у залі. У Дніпрі пройшла Всеукраїнська конференція тинейджерів «Завтра_2037»

«ДніпроОДА працює з дітьми давно. Ми реалізуємо безліч проектів з підлітками, серед них – «Клуб молодого лідера», екскурсії «Шляхами героїв». Наразі разом з партнерами ми організували конференцію тинейджерів і допомогли потрапити на неї не тільки дітям з Дніпра, а й бажаючим з усієї області», – розповіла Ольга Горб.

Конференція «Завтра_2037» – платформа для спілкування розумних та креативних дітей. Назва – символічна: через 20 років – у 2037 році – ці підлітки стануть вченими, бізнесменами, відомими співаками, дизайнерами, юристами. Саме вони творитимуть майбутнє країни.

Учасникам конференції – від 11 до 19 років. Серед них – 15-річна киянка Єлизавета Годовікова – авторка проекту поліпшення стану довкілля в містах.

15-річний Міша Миколишин – інженер-розробник, переможець конкурсу NASA Space Apps Challenge. Він приготував презентацію з мотивації та таймменеджменту.

16-річний історик, FrontEnd-розробник Кирил Демченко з Дніпра разом з друзями розробив додаток на телефон. За його допомогою можна подорожувати, не встаючи з дивану.

Юні винахідники, математики, хіміки, програмісти, автори проектів поліпшення довкілля, співаки та поети надихнули відвідувачів конференції «на повну».

Під час конференції дітей не тільки навчали, а й розважали. Майстер-класи з робототехніки та бої дронів, інтелектуальні ігри та фотозона, подорожі віртуальною реальністю – сумувати не доводилося нікому.

Всеукраїнську конференцію унікальних тинейджерів у Дніпрі організували ДніпроОДА, «Ощадбанк», інтернет-ресурс WoMо та Mastercard та інші компанії-партнери. Планують, що після Дніпра схожі форуми проведуть у Львові та Одесі.