У Дніпрі та Кривому Розі планують оновити громадський електротранспорт

2 дня ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі та Кривому Розі планують оновити громадський електротранспорт отключены

У 29 містах України планують придбати майже 1 тисячу нових трамваїв, тролейбусів, автобусів, вагонів метро. Залучатимуть кошти Європейського інвестиційного банку.

Перемовини про закупки ведуть і Дніпро та Кривий Ріг. Про оновлення міського громадського транспорту стало відомо під час форуму «Україна 30. Інфраструктура».

-Спільно з Європейським інвестиційним банком оновлюємо близько 1000 одиниць громадського транспорту у 29 містах, – наголосив міністр інфраструктури Владислав Криклій. – Відходимо від моделі маршрутних таксі. Громадяни матимуть якісний сервіс.

Вже ведуть перемовини з європейськими банками два міста Дніпропетровщини. Це Дніпро і Кривий Ріг. У планах місцевої влади – оновити вагони трамваїв та метро.

-Оновлення громадського транспорту – не лише комфорт для містян. Сучасні машини більш екологічні та економні, – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук. 

Програма оновлення громадського транспорту в містах України розрахована на 2021-2022-й. Європейський інвестиційний банк готовий надати кредит на 22 роки.

Поделиться: