У Дніпрі створюють сучасну амбулаторію для 5 тисяч містян

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі створюють сучасну амбулаторію для 5 тисяч містян отключены

Сучасну амбулаторію сімейної медицини створюють у Дніпрі. Новенький медзаклад облаштовують в одній з багатоповерхівок по вулиці Руденка. Реконструкція – спільний проект Світового банку, Міністерства охорони здоров’я, обласної та міської влади. Роботи – вже на фініші.
Мешканці вулиці Руденка у Дніпрі не вірять очам. Вперше у їхньому районі з’явиться сучасна амбулаторія сімейної медицини.
– Тут ніколи не було медичного закладу. Нарешті надаватимемо допомогу пацієнтам у комфортних та сучасних умовах. Здати аналізи та пройти обстеження люди зможуть недалеко від дому, – сказала сімейний лікар Лариса Майзерова.
Під амбулаторію обладнали приміщення на першому поверсі житлового будинку. Кілька років воно стояло занедбане. Тепер усередині – все нове. Підрядники замінили внутрішні комунікації, вікна та двері, утеплили стіни та облаштували фасад. Наразі – завершують оздоблювальні роботи.
– Раніше тут був продовольчий магазин, потім кафе, а останні років десять приміщення стояло занехаяне, у жахливому стані. Велика вдячність, що тут роблять амбулаторію, для нашого району це просто необхідно, – сказала місцева мешканка Антоніна Палкіна.
Після завершення ремонту в амбулаторії працюватимуть три сімейні лікарі. Обладнають кабінет щеплень, процедурний та фізіотерапевтичний кабінети, лабораторію. Усе обладнання вже закупили.
– В амбулаторії будемо обслуговувати близько 5 тисяч місцевих – і дітей, і дорослих. Вони зможуть отримати кваліфіковану допомогу швидко та зручно. Окрім кабінетів лікарів та процедурних, тут можна буде пройти кардіографічне обстеження та здати необхідні аналізи, – розповіла директор центру первинної медико-санітарної допомоги №1 Олена Загребельна.
Реконструкція амбулаторії – частина проекту «Покращення охорони здоров’я на службі у людей». Його втілюють Всесвітній банк реконструкції та розвитку, Міністрество охорони здоров’я, ДніпроОДА та міська влада. Він розрахований до 2020 року.

Поделиться: