У Дніпрі створюють сучасний центр надання послуг у форматі open space

  23.09.2021 21:50   -
Новини

У Дніпрі модернізують колишню будівлю Індустріального райвиконкому. Там облаштовують сучасний центр з надання адміністративних сервісів та послуг соцзахисту. Він працюватиме у форматі «прозорого офісу». Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.

«Це буде більше ніж ЦНАП. Скоріше простір, де люди зможуть отримувати якісні державні сервіси. Відкритий до клієнтів у прямому й переносному значенні. А ще сучасний, комфортний, найбільший у Дніпрі», – зазначив Іван Начовний.

Для створення адміністративного хабу виділили колишній корпус Індустріального райвиконкому на Слобожанському проспекті.

«У цьому офісі надаватимуть безліч послуг. І адміністративних, і соціального характеру. Зокрема, можна буде отримати паспорт з ідентифікаційним кодом, і зареєструватися за місцем проживанням, оформити пенсію», – розповіла начальниця управління адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міськради Олена Огієнко.

На перших двох поверхах прийматимуть адміністратори. Замість окремих кімнат буде велика локація в форматі open space. Крім цього всередині будівлі облаштують дитячу та медичну кімнати.

Третій та четвертий поверхи – для бек-офісів. Там займатимуться обробкою документів.

«Такі об‘єкти справді створюються для людей. Поряд з домом можна буде оформити документи або взяти довідку. Дуже зручно», – вважає мешканка Дніпра Світлана Дворнікова.

На об’єкті вже повністю завершили демонтажні роботи. Тепер у розпалі – ремонтні. Майже на всіх поверхах поштукатурили стіни та виконали стяжку підлоги. Проводять електрику, працюють над опаленням. Стіни підсилили металічними конструкціями. На фініші встановлення вікон.

«Після демонтажу залишалися фактично одні стіни. Будівля була, немов чисте полотно. На нього тепер наносимо «будівельні штрихи». Працюємо щодня – без вихідних. На об’єкті у середньому півсотні робітників», – розповів представник генпідрядника Денис Горбач.

А ще підрядники перекривають дах. Наступного тижня готові братися за утеплення фасаду.

Поділитись: