У Дніпрі стартував Всеукраїнський форум громадських рад

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі стартував Всеукраїнський форум громадських рад отключены

7 грудня у Дніпрі розпочався перший масштабний Всеукраїнський форум «Дієві громади – якісні рішення влади – спроможні громади». З’їзд, ініційований мером Дніпра спільно з міжнародним фондом Конрада Аденауера, об’єднав понад сто делегатів з майже двох десятків українських міст.

Ідея, яку запропонувала міська влада Дніпра, полягає у децентралізації влади на рівні міста та наданні більших повноважень його мешканцям. Відтак до роботи вдасться залучити якомога більше активних громадян. Таку концепцію підтримали у міжнародному Фонді Конрада Аденауера, що має 106 представництв у різних країнах світу та сприяє підтримці демократії, захисту прав людини й зміцненню соціального розвитку. Завдяки співпраці з фондом Дніпро залучає понад 300 тисяч гривень міжнародної допомоги.
-Ідеї мають народжуватися в української сторони. Зі свого боку ми допомагатимемо у їхній реалізації. Німеччина має багатий досвід у період трансформації, зокрема, після об’єднання країни. Ми розуміємо, в якій ситуації перебуває Україна, на якому етапі реформування та що ще необхідно зробити. Участь громадян є важливим аспектом у цьому», – наголосив Тім Петерс, керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні (Харків).
Загалом під час панельних дискусій Всеукраїнського форуму громадських рад у Дніпрі ідеї та найкращі практики розвитку презентуватимуть лідери об’єднань і фондів, а також експерти з децентралізації й представники органів місцевого самоврядування з різних областей країни.

Поделиться: