У Дніпрі стартував легкоатлетичний турнір

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі стартував легкоатлетичний турнір отключены

16 травня у Дніпрі, на стадіоні «Олімпійські резерви», розпочався третій легкоатлетичний турнір «Олімпійське сузір’я Придніпров’я 2019», який проходить у рамках програми «Дніпро – спортивна столиця». На дводенні змагання з’їхалися понад 500 юнаків і дівчат зі всієї Дніпропетровської області, а також з Києва, Харкова та Запоріжжя.
Змагання охоплюють усі види легкої атлетики, зокрема, метання диска, стрибки у довжину, біг на 400 метрів з бар’єрами, біг на 2000 метрів з перешкодами, легкоатлетичний забіг на 800 метрів тощо.
– Ці змагання є знаковими для Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області. Турнір «Олімпійське сузір’я Придніпров’я» проводиться на нагороди олімпійських призерів, оскільки зірки легкої атлетики мотивують наших спортсменів на подальші високі результати. Наша область завжди була колискою української легкої атлетики. Тому цими змаганнями заохочуємо інших юних спортсменів, юнаків і дівчат, прагнути тих висот, які підкорили імениті легкоатлети, – сказала президент Федерації легкої атлетики Дніпра та Дніпропетровської області Марина Філатова.
Також під час урочистостей нагородили переможців і призерів першого етапу змагань. Крім дипломів і медалей, вони отримали призи від Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області, спонсорів і Національного олімпійського комітету України.
Дніпрянка Катерина Лебідь, багаторазова чемпіонка України, здобула перемогу й на цьому турнірі. Дівчина посіла перше місце у метанні диска.
– Завтра, у другий день змагань, виступатиму в дисципліні «штовхання ядра» і теж сподіваюся перемогти. Для мене цей турнір – підготовка до чемпіонату України серед юніорів, який запланований на червень у місті Бахмут. Загалом професійно легкою атлетикою займаюся вже шість років. Цього року випускаюся з Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, але обов’язково продовжуватиму професійну спортивну кар’єру, – розповіла спортсменка.
Організатор турніру «Олімпійське сузір’я Придніпров’я 2019» – Федерація легкої атлетики Дніпропетровської області за підтримки управління молоді та спорту ДніпроОДА, управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради.

Поделиться: