У Дніпрі стартувала акція “Миколай про тебе не забуде”

  01.12.2021 13:52   -
Новини

У Туристичному інформаційному центрі Дніпра відчинила двері одна із резиденцій Святого Миколая в рамках благодійної акції «Миколай про тебе не забуде». До будівлі охочі можуть приносити подарунки, якими привітають дітей з малозабезпечених сімей зі святом.

«Уже третій рік поспіль тут відкривається пункт збирання різноманітних подарунків для малечі, адже ТІЦ розташований в самому серці міста, зручно доїхати транспортом й передати. Можете приносити канцелярію, іграшки, книги, смаколики. Найголовніше – привітати дітей зі святом та подарувати віру у диво, а подарунок – лише привід», – розповіла організаторка акції «Миколай про тебе не забуде» Ніна Кондрікова.

Подарунки для малечі передали й представники міськради Дніпра. «Приєдналися всі охочі з управлінь, комунальних підприємств тощо. Нам дуже хочеться підтримати діток, втілити їхню, хоч і маленьку, мрію у життя. Закликаю містян приєднуватися до акції», – запросила дніпрян директорка КЗ «Музей спротиву Голодомору» Лілія Богачева.

Приносити подарунки до Туристичного інформаційного центру Дніпра можна щодня. «Ми працюємо з дев’ятої ранку й до шостої вечора. Чекаємо містян і гостей міста. Невеличка резиденція Святого Миколая працюватиме два тижні», – підсумувала начальниця «Туристичного інформаційного центру» Ольга Стасенко.

Поділитись: