У Дніпрі розпочалося святкування Масляної

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі розпочалося святкування Масляної отключены

7 березня у Дніпрі, у парку ім. Писаржевського, влаштували свято «Дніпро гуляє – весну зустрічає». Для гостей підготували кілька зон: музично-концертну, спортивно-ігрову, фуд-зону, ігрову розважальну локацію, фотозони в національному стилі. Свято розпочалося з танцювального флешмобу під українські пісні у музично-концертній зоні. В акції взяли участь усі присутні.

– Дніпро традиційно широко святкує Масляну. Основне свято відбудеться на Січеславській Набережній у суботу. Але протягом усі вихідні в усіх районах міста, парках триватимуть святкові заходи, – повідомили у прес-службі Дніпровської міськради
Дніпрянка Катерина прийшла у парк ім. Пісаржевського разом з малюком, бо мешкає неподалік. Розповідає, що дуже подобається, коли поруч із домом є місце, де можна весело провести час, поспілкуватися з сусідами та ще й взяти участь у гуляннях і скуштувати млинці.
– Моя дитина ще маленька, тож поки це свято більше для мене. Вже декілька років поспіль у нашому парку влаштовують свята, тож це вже гарна традиція, яку підтримують усі місцеві мешканці».

Поделиться: