У Дніпрі розкажуть про цікавий стартап для АТОвців і волонтерів

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі розкажуть про цікавий стартап для АТОвців і волонтерів отключены

Прагнете розпочати власну справу, але не знаєте, за яку ідею вхопитися? Одна з підказок – вирощування різних культур у домашніх умовах за допомогою риб та рослин.

Як започаткувати аграрний стартап з аквапоніки, розкажуть 27 січня в облдержадміністрації. Запрошуються бійці й волонтери, – про це повідомила координатор Центру допомоги АТОвцям при ДніпроОДА Наталія Шуліка.
– До Центру часто звертаються демобілізовані, які прагнуть започаткувати власну справу, однак не знають, з чого почати. Практичні поради АТОвці та волонтери почують у ДніпроОДА. Зокрема, під час лекції їм розкажуть про бізнес на аквапоніці. Інакше кажучи, це город і рибна ферма прямо у квартирі. Ця діяльність розвинута в Європі й Америці, натомість в Україні майже не практикується. Тож, це гарна ідея для стартапу і можливість знайти себе в мирному житті, – зазначила Наталія Шуліка.
Аквапоніка – життєдіяльність рослин та риб в єдиному циклі. Симбіоз флори й фауни можна використати для вирощування різноманітних агрокультур навіть у домашніх умовах. Для цього знадобляться риби, рослинність, два резервуари, ґрунт та водяні насоси. А ще – трошки терпіння й турботи.
– Якщо людина прагне змінити своє життя після війни, готові допомогти, – розказала менеджер громадської організації «Ukrainian Recovery Resources» Анна Збаранська. – Аквапоніка – ексклюзивний бізнес для нашої країни, хоча вона має для цього доволі плодючу землю. Ним можна займатися навіть на двох сотках.
Лекція відбудеться 27 січня об 11:00 за адресою: Дніпро, облдержадміністрація, пр.О.Поля,1 1-й поверх, кругла зала. Вхід вільний.
Організатори зустрічі – ДніпроОДА та громадська організація «Ukrainian Recovery Resources”.

Поделиться: