У Дніпрі реконструюють три відділення екстреної медичної допомоги

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі реконструюють три відділення екстреної медичної допомоги отключены

У Дніпрі оновлюють приймальні відділення обласної лікарні ім. Мечникова та міської лікарні № 4. Незабаром стартують роботи і в міській клінічній лікарні № 9. 

– Реконструюємо в області 13 приймальних відділень. Три з них – у Дніпрі. Там надаватимуть первинну екстрену допомогу хворим із невідкладними станами та гострими захворюваннями, – зазначив очільник області Олександр Бондаренко. – Ремонтні роботи проводять обласним та державним коштом. Сучасне обладнання централізовано поставлятиме Міністерство охорони здоров’я України. 

Відділення невідкладної допомоги у лікарні Мечникова вже готове приблизно на 40%. Підрядники виконали демонтаж, підсили дверні отвори. Також зробили опалення, оновили труби водопостачання та каналізації. Триває заміна пожежної системи та електричних мереж. Майже на фініші роботи з монтажу гіпсокартону.

– Робимо «на совість», за сучасними технологіями, – запевнив головний інженер підрядної організації Сергій Каліненко. – Попереду внутрішнє оздоблення – шпаклювання та фарбування стін, влаштування підвісної стелі, встановлення дверей. Окремо відремонтуємо рентген-кабінет та поставимо зручний пандус для людей з інвалідністю. 

Після реконструкції тут зможуть приймати до 30 пацієнтів одночасно. Облаштують декілька оглядових кімнат з всіх медичних напрямків. Передбачені ізолятори для людей з підозрою на інфекційні захворювання. Для швидкої і точної діагностики планують встановити ангіограф та комплект ендоскопічного обладнання.

За типовим проєктом оновлюють і відділення екстреної меддопомоги у Дніпровській міській лікарні № 4.

– Будівлі вже три десятки років. Нині триває повне перепланування відділення. Робітники підсилюють підлогу та електричні мережі. Адже заплановане встановлення важкого і потужного обладнання. Зокрема, апаратів КТ та МРТ, ангіографа, цифрового рентгену. При вході буде бокс для карет швидкої допомоги. Зможемо комфортно госпіталізувати пацієнтів за будь-якої погоди, – розповів генеральний директор міськлікарні № 4 Костянтин Чебанов. 

Стіни приміщень, де стоятиме обладнання, оброблять барієм. Це захистить пацієнтів від випромінювання.

Поделиться: