У Дніпрі реконструюють басейн школи-інтернату №3

  27.02.2019 12:10   -
Новини

У Дніпрі з’явиться сучасний 25-метровий басейн. Старе спортивне приміщення реконструюють для вихованців школи-інтернату №3 обласним коштом. Нині тривають внутрішні роботи. Вже встановили чашу басейну, змонтували стелю, уклали кахлі, оздоблюють кімнати для лікувальних процедур.

Дніпровська школа-інтернат №3 – санаторна. Вона для дітей, які мають проблеми зі спиною. Для їх розвитку та оздоровлення – масажі, фізіотерапія та лікувальна фізкультура. Невід’ємна складова лікування патологій хребта – плавання. Проте шкільний басейн не працював з 1990-х, а стара будівля десятки років була в аварійному стані. Учнів возили на заняття до басейнів по всьому місту.
– Ми всі дуже чекаємо на відкриття басейну, адже наш заклад не тільки навчальний, а й лікувальний. У дітей – різні ступені сколіозу, тому уроки плавання їм дуже необхідні, – зазначила викладач української мови Олеся Логінова.
Наразі реконструкція старого приміщення у розпалі. Для дітей із інвалідністю підрядники збудували окремий вхід із підйомником, який доставлятиме школярів на другий поверх. Там вже встановили чашу басейну шириною 14 м та довжиною 25 м. Її глибина – від 1 до 4,8 м. Він вміщатиме 45 дітей. Будуть вишка для стрибків у воду та глядацькі трибуни.
– Поки у нас немає уроків плавання, але сподіваюсь, що дуже скоро ми зможемо тут займатися. Уся школа чекає на появу басейну, адже плавання – це один із засобів лікування сколіозу. А ще, це весело та корисно, – розповіла учениця 7 класу Даша Рожкова.
У басейні вже змонтували підвісну стелю, облицювали кахлями стіни, облаштували систему вентиляції та очистки. Тут навіть буде своя лабораторія, де слідкуватимуть за станом води. Осучаснили і велику спортивну залу. Наразі тривають оздоблювальні роботи на першому та другому поверхах. Облаштовують роздягальні, тренерські, кімнати для занять лікувальною фізкультурою та кабінети лікарів.
Нині у школі-інтернаті №3 – 425 дітей.