У Дніпрі провели тренінг з надання домедичної допомоги дітям та дорослим

  28.04.2022 21:00   -
Новини

Знання, які завжди можуть знадобитись. У Дніпрі медики вчили дітей та дорослих, як надавати першу домедичну допомогу. Подібні лекції та практичні заняття організовують вже всьоме за підтримки департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради.

Вчити дніпрян як допомогти собі або іншій людині, взялися практикуючі лікарі міста.

Ростислав Бублій, викладач тренінгу, практикуючий лікар: “Ми взяли за основу – це тактичну медицину, НАТОвські стандарти, і переклали їх на українську мову. І більш, доєднали сюди, що можна зробити в цивільних умовах не військовим людям”. 

Ростислав впевнений, такі знання потрібні не тільки під час війни, а й в побуті. Тренінг поділили на дві частини: спочатку теоретична частина, на якій розповіли як правильно накладати джгута, про стимуляцію дихальних шляхів та швидкий огляд постраждалого. Після кожен мав змогу використати нові знання на практиці.

Вікторія Смірнова, завідувачка підрозділу «Штурм-Калинова»: “Ми набули нові знання… Це все потрібно знати у даний час”.

На тренінги запрошуються всі охочі віком від 10 років. Загалом курси домедичної допомоги вже пройшли понад 2000 людей.

Тетяна Журова, начальниця відділу позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради: “Починаючі з 15 березня, ми провели вже 7 тренінгів щодо проведення такої домедичної підготовки”.

Щоб записатись на тренінг, треба заповнити гугл-форму. Її можна знайти на інстраграм-сторінці молпатріот або на сайті департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради.

Источник: ДніпроTV

Поділитись: