У Дніпрі проведуть турнір лицарської звитяги

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі проведуть турнір лицарської звитяги отключены

14 вересня на День міста у Дніпрі відбудеться всеукраїнський турнір лицарської звитяги. Вперше його проведуть у середмісті — на пляжі Монастирського острова.

На змагання з’їдуться близько 50 бійців з усіх куточків України, у тому числі з Дніпра, Києва, Львова, Запоріжжя, Полтави, Горішніх Плавнів. Це будуть лицарські поєдинки у справжніх обладунках, які важитимуть до декількох десятків кілограмів. Учасники змагатимуться у номінаціях: «Щит-меч», «Меч-меч», а також масових боях «Два на два» та «П’ять на п’ять».
На глядачів і гостей турніру очікує насичена розважальна програма: театралізована вистава зі штурму фортеці, майстер-класи (володіння середньовічною зброєю, виготовлення кераміки з червоної глини, ляльок із соломи, ковальська майстерність), лучний і метальний тири, виступи творчих колективів і музичних гуртів тощо.
Організатори лицарських змагань – департамент парків і рекреації Дніпровської міської ради, Федерація середньовічного бою та Клуб середньовічного бою Айна Бера (м. Дніпро).

Поделиться: